Preišči ta spletni dnevnik

sobota, 16. maj 2026

Piknik v maju

Smo že v drugi polovici pomladi, nas pa še vedno zebe. Kljub temu smo si upokojenci v prvi polovici maja privoščili druženje ob kuhanju golaža in naslednji dan na pikniku. Piknik  je bil res odobro obiskan.  Ugrevanje je potekalo v športnem udejstvovanju - eni so navdušeno tekmovali v balinanju, drugi v metanju štrbunk, vsi pa so imeli  navijače. Tudi medsebojnih druženj, pogovorov in  navdušenega petja ob spremljavi Tonetove harmonike ni manjkalo. Dogajanje se je oživilo in popestrilo s srečelovom - vse srečke so seveda zadele. Draž srečelova je v tem, kaj se ti prikaže kot zadetek - presenečenje, ne glede na uporabo, če je pa še kaj več, toliko bolje.  Gotovo je zraven teknila dobra malica in pijača. Popoldne se je prevesilo že v večer, ko smo se zadovoljni razšli.
Joži S.
Polna omizja
Dogajalo se je pod šotorom
 

Pripravljeni na sonce in dež


 


1 komentar:

  1. Naši pikniki so res obiskovani,imamo se lepo ,se naklepetamo,športno udejstvujemo in zaključimo ob harmoniki ter petju

    OdgovoriIzbriši