Smo že v drugi polovici pomladi, nas pa še vedno zebe. Kljub temu smo si upokojenci v prvi polovici maja privoščili druženje ob kuhanju golaža in naslednji dan na pikniku. Piknik je bil res odobro obiskan. Ugrevanje je potekalo v športnem udejstvovanju - eni so navdušeno tekmovali v balinanju, drugi v metanju štrbunk, vsi pa so imeli navijače. Tudi medsebojnih druženj, pogovorov in navdušenega petja ob spremljavi Tonetove harmonike ni manjkalo. Dogajanje se je oživilo in popestrilo s srečelovom - vse srečke so seveda zadele. Draž srečelova je v tem, kaj se ti prikaže kot zadetek - presenečenje, ne glede na uporabo, če je pa še kaj več, toliko bolje. Gotovo je zraven teknila dobra malica in pijača. Popoldne se je prevesilo že v večer, ko smo se zadovoljni razšli.
Joži S.
![]() |
| Polna omizja |
![]() |
Pripravljeni na sonce in dež |
.



Naši pikniki so res obiskovani,imamo se lepo ,se naklepetamo,športno udejstvujemo in zaključimo ob harmoniki ter petju
OdgovoriIzbriši